Callus Zero to nowy produkt z rodziny Callus Peel Orange polecany klientom do domowej pielęgnacji między zabiegami w salonie lub gdy na wizytę brak czasu, polecany by podtrzymać efekt profesjonalnego pedicure Callus Peel, którego opis można znaleźć tutaj.

Callus zero - domowy zestaw

Callus Zero zawiera nasączone płynem zmiękczającym płatki (2X2), fizelinę, skrobak, tarkę, krem oraz rękawiczki. Mokre płatki nakładamy na stopę, owijamy fizeliną. Po około 10 minutach ściągamy zmiękczony naskórek skrobakiem, pozostałości usuwamy tarką. Na koniec aplikujemy krem.

4 proste kroki pozwalają na szybkie uzyskanie oczekiwanego efektu. Skóra nie złuszcza się w kolejnych dniach po zastosowaniu produktu. Polecany dla wszystkich osób dbających o stopy. Produkt może być używany przez cały rok. Użyte kwasy nie powodują przebarwień w kontakcie ze słońcem. Callus Zero nie zastępuje zabiegów przy pomocy profesjonalnego zestawu pomarańczowego Callus Peel lub produktu Callus Peel Essence (kwasów w płynie). Można go używać jednak dla dłuższego zachowania świetnego efektu, uzyskanego podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym. To także świetne rozwiązanie, aby zobaczyć jak działa pedicure kwasowy, zanim zdecydujemy się na profesjonalny zabieg.

callus zero
domowy pedicure kwasowy