Pomarańczowy Callus Peel

Zestaw Callus Peel do profesjonalnego pedicure 

Pomarańczowy zestaw Callus Peel jest oryginalnym koreańskim produktem do pedicure kwasowego. Ten ceniony przez profesjonalistów produkt jest obecny na polskim rynku już od 8 lat i cieszy się niesłabnącym uznaniem kosmetyczek i ich najbardziej nawet wymagających klientek.

Opatentowana formuła preparatu łącząca trzy kwasy: winowy, mlekowy i cytrynowy to gwarancja skuteczności działania. Naskórek zostaje rozpuszczony w ciągu 10 minut po aplikacji preparatu. Zestaw Callus Peel zawiera m.in. plastry nasączone technologicznie zaawansowanym preparatem pozwalają szybko i skutecznie usunąć zrogowaciały naskórek bez potrzeby moczenia stop przed zabiegiem Dzięki tej metodzie stopy staja się gładkie, nawilżone a naskórek wolniej narasta Zabieg pomarańczowym Callus Peel polecany jest również osobom z problemem przesuszonych, pękających piet

Zabieg jest łatwy do wykonania i bardzo bezpieczny. Opatentowany skład preparatu zapewnia komfort pracy wykonującej zabieg osobie oraz klientowi. Zabieg nie powoduje fotouczuleń może więc być wykonywany przez cały rok. Nie ma uczucia pieczenia czy swędzenia podczas zabiegu. Użyte kwasy nie wymagają neutralizatora. Nie ma możliwości poparzeń. Marka sprawdzona i używana przez profesjonalistów w wielu krajach.

Zestaw zawiera:

10  plastrów ultra skin softner 12ml

Plastry które zawiera zestaw Callus Peel

Plastikowy nożyk

 Tarkę

10 pól ścierających

Moisture cream 100ml

Możliwy jest zakup oddzielnie każdego elementu z zestawu. Aby zamówić przejdź do sekcji kontaktu z dystrybutorem.

Kontakt z dystrybutorem produktu