Jeśli latem chcesz jak najszybciej osiągnąć doskonały efekt pięknych stóp, zastosuj  śmiało pedicure kwasowy. Nadchodzące lato często zaskakuje nas ze stopami w nie najlepszym stanie po zimie i wiośnie, gdy nosimy cięższe, nie zawsze idealnie dobrane obuwie. Zgrubienia i odciski są wtedy częstym kłopotem. Nawet jeśli zauważysz problem tuż przed wakacyjnym wyjściem na plażę możesz interweniować za pomocą pedicure kwasowego. Jeśli o innej porze roku potrzebujesz szybkiego efektu – pomyśl też jak zastosować zestaw pomarańczowy Callus Peel.

Jakie są zalety pedicure kwasowego w porównaniu z mechanicznym?

  • Natychmiastowy efekt i przede wszystkim ogromna skuteczność – aby przekonać się jak działa pedicure kwasowy wystarczy przeprowadzić go raz. Potem nie zechcesz wracać do zwykłego pedicure.
  • Komfort – i dla osoby wykonującej zabieg, i dla osoby poddawanej zabiegowi.
    • Dla kosmetyczki: brak wysiłku fizycznego, brak pylenie naskórka, który dosłownie „szlifowany” tradycyjnymi frezarkami zmienia się w pył. Brak też ryzyka podrażnień u klienta i nieprzyjemnych sytuacji. Brak ryzyka głębokich uszkodzeń – co było możliwe przy bardzo tradycyjnej metodzie ścinania naskórka żyletką omega – a to ogromny stres dla kosmetyczki.
    • Dla pacjenta – także brak ryzyka uszkodzeń, bólu i podrażnień
  • Długotrwały efekt pedicure – powstrzymywanie narastania naskórka – szczególnie to ważne dla tych, którzy mają z tym problem. Takie osoby najlepiej jeśli przejdą cykl 3 zabiegów co 3 tygodnie, a potem co miesiąc.
  • Szybki zabieg – liczy się nie tylko czas zabiegu ale także to, że od razu, po jednym zabiegu masz stopy o wymarzonym wyglądzie.
  • Nie trzeba żadnych neutralizatorów – kwas ulega rozkładowi samoczynnie

Pedicure leczniczy Warszawa i okolice

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie w twojej okolicy możesz najbliżej skorzystać w salonie kosmetycznym z pedicure Callus Peel, uzyskasz taką informację wysyłając do nas pytanie z formularza kontaktowego. Odpowiemy Ci polecając dobry salon, który ma w swojej ofercie pedicure leczniczy Warszawa i okolice są regionem, w którym takich placówek znajdziesz szczególnie dużo.